E shoqja e gjuajti me sqepar në kokë, humb jetën në spital 61 vjeçari

Disa ditë më parë, Llesh Deda, 61 vjeç, përfundoi në spital. Ai ishte në gjendje të rëndë për jetën pasi u godit nga bashkëshortja me sqepar në kokë.

Pas disa ditësh në gjendje të rëndë, 61 vjeçari ka ndërruar jetë në spital. Raportohet se çifti së bashku kishin 10 fëmijë.

Ishte 61 vjeçari që kishte konsumuar alkool dhe që solli sherrin mes dyshes. Gjatë konfliktit, bashkëshortja e tij, 58 vjeçarja Drane Deda, e qëlloi atë me sqepar në kokë.

Raportohet se 61 vjeçari ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...