E rëndë në Elbasan/ Burri tenton të djegi fqinjin, zbulohet konflikti që për pak sa përfundoi në tragjedi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Hajdaraj në Elbasan. Një konflikt mes fqinjëve mund të kishte përfunduar në tragjedi.

Shtetasi Ndriçim Zekthi ka kërcënuar komshiun e tij se do ta digjte pas sherrit mes tyre. Për të ndaluar këtë përplasje, ka ndërhyrë gruaja, e cila është plagosur në duar.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin e personave të përfshirë në këtë konflikt.

Gruaja është dërguar në spitalin e Elbasanit. Disa persona janë asfiksuar nga flaka dhe tymi, pasi personi në fjalë i ka vënë flakën murit.

Fqinjët e tij raportojnë se Zekthi ka pasur më herët konflikte me familjarët.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 21 janar

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...