E rëndë/ Makina me shpejtësi përplas keq 10 vjeçarin në Elbasan

Një fëmijë 10-vjeç është aksidentuar mesditën e sotme në Elbasan.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Cërrikut. Fëmija i plagosur është dërguar në spitalin kirurgjik, ku po merr ndihmë mjekësore. Sipas informacioneve të marra, mësohet se i mituri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën

Drejtuesi i makinës që përplasi fëmijën është shoqëruar nga policia.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...