E rëndë, koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Mjeku i njohur nga Kukësi, Shaqir Shehu, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

Ai punonte si kirurg ortoped në qytetin e Kukësit. Vdekja e tij e parakohshme ka trishtuar gjithë qytetin dhe kolegët e tij.

Të shumtë janë mjekët dhe infermierët që në krye të detyrës kanë humbur jetën me koronavirusin. Ndërkohë, është rritur shumë numri i rasteve të reja me koronavirus dhe i viktimave ditët e fundit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...