E rëndë/ 14-vjeçarja shqiptare ‘i hapet’ nënës kur ajo i tha ‘do vras veten’: Mos më lë vetëm me babain, ka 1 vit që abuzon me mua

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Treviso të Italisë, ku mësohet se një 14-vjeçare shqiptare është abuzuar për një kohë të gjatë nga babai i saj.

46-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij për 1 vit rresht. Aktin monstruoz e zbuloi nëna e saj e cila gjithashtu dhunohej nga i shoqi.

Një ditë, ajo i tha vajzës së saj “Dua të vdes, do vras veten”. Aty e bija rrëfeu ngjarjen e rëndë duke i kërkuar të ëmës të mos e lërë vetëm me të atin, raportojnë mediat italiane.

Gruaja më pas vendos të hetojë dhe zbulon të vërtetën e tmerrshme. Babai “monstër” u largua nga banesa, ndërsa gjykata vendosi një ndihmë sociale për të shoqen dhe fëmijët e tyre.

E mitura tha se në fillim i ati e kishte ngacmuar duke e prekur me duar ndërsa më pas e kishte abuzuar atë seksualisht.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 21 janar

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...