Saturday, September 19, 2020

E kishte mbajtur të fshehtë, Fjoralba Ponari zbulon të dashurin e saj

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale.

Prej vitesh, Fjoralba është në një marrëdhënie. Ndonëse ka vite me të, ajo nuk e ka zbuluar asnjëherë identitetin e të dashurit.

Por së fundmi, ka qenë vet Fjoralba që ka publikuar një foto të fundit me të dashurin e saj në Instastory.

Në këtë foto, dyshja shihen të përqafuar dhe me maska, ndërsa Fjoralba i ka mbuluar portretin partnerit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.