Sunday, September 20, 2020

E fundit/ Zbulohet shkaku i vdekjes së nënës dhe 2 fëmijëve në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë tronditi vendin ditën e sotme, ku tre persona humbën jetën në Bulqizë.  Nëna dhe dy fëmijët kanë ndërruar jetë në shtëpinë e tyre në fshatin Ostren të Madh në Bulqizë.

Ndërkohë, vajza tjetër e familjes ndodhet e shtruar në reanimacion, në Spitalin Ushtarak në Tiranë. Ajo është për momentin jashtë rrezikut për jetën.

Së fundmi, disa burime për “Flashnews.al” kanë bërë të ditur se shkak i vdekjes së tre familjarëve është helmimi. Ende nuk është saktësuar nëse bëhet fjalë për helmim nga gazi apo nga ushqimi.

Pritet që autopsia e trupave të pajetë të zbardhë ngjarjen e rëndë dhe arsyen e vdekjes së tre personave sot në Bulqizë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...