Saturday, September 19, 2020

“E bukur por për moderatore nuk bën”, deklarata e fortë e Xhensila Peres ndaj Alesia Bamit

Xhensila Pere është një ish banore e komentuar e “Big Brother”. Disa muaj më parë, ajo deklaroi se Alesia Bami prezanton si të jetë në kafe dhe u shpreh se dikush tjetër duhet të jetë në vend të saj.

Së fundmi, Xhensila ka qenë e ftuar në emisionin “Edicioni Veror”. Ish banorja ka folur mbi debatin me Alesian, duke thënë se ka të njëjtin mendim.

Xhensila më tej ka thënë se jep mendimin e saj dhe se Alesia i duket një vajzë e bukur. Por sipas saj, ajo nuk bën për atë punë.

“Për sa kohë që je një personazh publik duhet të jesh i përgatitur si për të mirat ashtu edhe për të këqijat. Alesia është shumë e bukur por thjesht nuk bën për atë punë. Edhe po ta shoh në rrugë e të ndryshojë rrugën do ta thërras, t’i them Alesia je shumë e bukur por nuk bën për atë punë”, u shpreh Xhensila.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.