Duke u përqafuar e puthur, Rina dhe SinBoy në momente private bashkë

Rina Balaj dhe SinBoy janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Ata janë shumë të përfolur për marrëdhënien e tyre.

Po ashtu, dyshja po bashkëpunojnë edhe për shumë këngë që i kanë sjellë së bashku. Së fundmi, ata publikuan klipin e  këngës së tyre “Tetancion”.

Kjo këngë ishte pritur shumë mirë nga fansat e tyre. Në klipin e kësaj kënge, dyshja kanë futur disa pjesë nga momentet e tyre private.

Në këtë klip shihen disa pjesë nga ditëlindja e Rinës, nga udhëtimet e tyre bashkë dhe çifti shkëmbejnë një puthje. Më poshtë mund të shihni klipin e reperëve.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...