Saturday, September 19, 2020

Dorëheqja e Shahinit/ Çfarë tha bashkëshorti i saj Dardan Molliqaj muaj më parë

Largimi i Besa Shahinit nga detyra, si ministre e Arsimit në Shqipëri, ka shkaktuar shume bujë në vendin tonë.

Ja si i përgjigjet bashkëshorti i Besa Shahinit nëntë muaj më parë pyetjes së Adi Krastës, nëse Besa do të jepte dorëheqje nga posti i ministres:

Dardan Molliqaj në ‘A SHOW’, Janar 2020/Prishtinë.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...