Friday, September 18, 2020

Do merrni një dhuratë që do ju gëzojë, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri:

Dashi
Do jeni nën ndikimin e fortë të Marsit, gati të përballeni me forcë dhe inat me kundërshtarët apo të tjerët. Sot suksesi qëndron tek qetësia dhe dëshira për të jetuar pa luftë.

Demi
Do gjeni një vend dhe një ambient shumë të këndshëm dhe relaksues. Do ndryshoni mendimin lidhur me inatin që keni ndaj dikujt. Planetet sot do ju lirojnë nga një problem shëndetësor.

Binjakët
Mund të keni fatin të gjeni harmoninë në jetën personale. Do ndaheni nga persona që kërkojnë t’ju përfshijnë në mosmarrëveshje.

Gaforrja
Urojmë që në familjen tuaj të gjeni një këshillues të qetë, me të cilin do shijoni momente të ngrohta. Do largoheni nga antagonizmi për luftë në karrierë.

Luani
Sot do takoni dikë që do jetë si mësues shpirtëror për ju. Do u informojë me kujdes për ide të reja dhe interesa me tone paqësore.

Virgjëresha
Sot jeta do t’ju japi një dhuratë dhe do t’ju gëzojë. Do hiqni dorë nga një mllef që keni mbajtur përbrenda.

Peshorja
Këtë periudhë do ndjeheni të kënaqur me idenë për të rinovuar veten dhe marrëdhëniet. Do fitoni kohën e humbur.

Akrepi
Do bie në sy qetësia juaj e brendshme shpirtërore dhe ekuilibri i brendshëm në krahasim me ambientin përreth.

Shigjetari
Një shoqëri e këndshme, takime të bukura erotike dhe bashkëpunuese do ju mbushin ditën. Do ishte mirë ta shijonit, duke ju larguar një partneri xheloz.

Bricjapi
Mund të fitoni shumë pikë sot në jetën personale. Do jeni diplomatë dhe të qetë, me dëshirën e mirë për të bashkëpunuar apo për të kaluar mirë.

Ujori
Do jeni simbol i së bukurës dhe i dashurisë. Do merreni me modën, me pamjen e jashtme dhe me dëshirën për të shijuar momente me njerëz të rinj.

Peshqit
Nëse puna juaj do jetë më bashkëpunuese, do keni më shumë të ardhura në këtë periudhë. Nëse do donit të ishit vetëm për vetëm, do keni pengesa dhe asgjë nuk do shkojë mirë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...