Friday, September 18, 2020

Do fitoni shumë në ekonomi, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri:

Dashi
Sot do keni nevojë të shprehni dashuri, emocione dhe të merrni të njëjtën energji nga një person i dashur që ka vlerë.

Demi
Mund të rregulloni një punë me të ardhura të qëndrueshme, sa do ndjeheni se keni gjetur burimin tuaj të stabilitetit dhe qetësisë shpirtërore.

Binjakët
Një takim me fatin e mirë do keni sot, mjafton ta vlerësoni dhe ta menaxhoni me drejtësi dhe seriozitet.

Gaforrja
Në shpirtin tuaj keni gjetur rrugën a njeriun e duhur ku ndjenjat tuaja shkojnë drejt tij apo asaj. Kjo ditë do t’ju lirojë nga dyshimet dhe pasiguritë. Do fitoni famë dhe respekt nga një punë bamirëse.

Luani
Mund të zgjeroni rrethin e kontakteve apo të miqve dhe të ndjeheni të fuqishëm për këtë arsye. Do keni pranë vetes njerëz me vlerë dhe të këndshëm.

Virgjëresha
Mund të arrini në një kulm në lidhje me karrierën apo publicitetin tuaj. Kjo do t’ju sjelli një ndryshim dhe pozicion të mirë në jetën personale.

Peshorja
Fama dhe emri juaj do marrin reputacion dhe jashtë kufijve të ambientit juaj. Ky ambiet mund të ketë të bëjë edhe me botën e jashtme.

Akrepi
Pasuria e vërtetë ju vjen nga vetja por edhe nga fati që keni pranë jush njerëz që ju vlerësojnë dhe ju shpërblejnë.

Shigjetari
Mund të martoheni apo të bashkëpunoni me një person me shumë vlera dhe reputacion. Mund të keni mundësi të arta në ekonomi apo në lidhje me famën.

Bricjapi
Një punë që ka të bëjë me marrëdhëniet me publikun ju favorizohet sot. Mund të fitoni shumë pikë dhe mundësi për të arritur më lartë.

Ujori
Dashuria ju përket në të gjitha aspektet, por edhe talentet. Forca juaj krijuese do ju japi mundësi të vleni sa një thesar pavarësisht të tjerëve.

Peshqit
Sot do kuptoni se të keni dy shtëpi apo shumë njerëz vërdallë që ju duan, do ishte mirë. Mundësia për të gjetur lumturinë në dy drejtime sot do jetë shumë e madhe.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...