Djaloshi kishte ngulur sytë tek kryeministri teksa fliste, Rama bën gjestin epik: “Urojmë mos bëhesh si ata”

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama shkoi në Vlorë ku edhe inspektoi punimet atje.

Teksa po fliste për mediat, një vogëlush i kishte ngulitur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje.

Rama pasi përfundon fjalën i jep dorën vogëlushit dhe i thotë: Hajt, inshallah nuk bëhesh ata analistët.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...