Friday, September 18, 2020

Dërgonte foto pornografike të fëmijëve, ish futbollisti përfshihet në skandalin e rëndë

Christoph Metzelder është ish mbrojtësi i Real Madrid dhe Kombëtares gjermane. Së fundmi, ai është përfshirë në një skandal të rëndë seksual.

Ish mbrojtësi është akuzuar se ka shpërndarë imazhe të abuzimit të fëmijëve. Pas marrjes në pyetje nga policia, ai ka pranuar fajin.

Për këtë shkak, Metzelder është shkarkuar nga puna si president i Klubit TuS Haltern Am See. Akuzat ndaj tij janë publikuar në të gjitha mediat.

 “I akuzuari pretendohet të ketë dërguar disa foto tek një person në Hamburg. Këto fotografi kanë përmbajtje të abuzimit me fëmijët dhe janë dërguar përmes WhatsApp”, thuhet në deklaratën e prokurorit të shtetit në Hamburg.

Ish mbrojtësi kishte fituar titullin e Bundesligës me fanellën e Dortmundit. Po ashtu, ai u shpall nënkampion bote me Gjermaninë në vitin 2002 dhe kur luajti me Botërorin në 2006.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...