Deputetja socialiste në radhë për librin e Grida Dumës

Grida Duma ka qenë pjesëmarrëse në Panairin e Librit ku ka ndarë autografe për të gjithë lexuesit dhe dashamirësit e saj.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë një prej personazheve të famshëm.

Ka qenë pikërisht rivalja e Gridës, deputetja socialiste Blerina Gjylameti, e cila e shoqëruar nga i biri ka pritur në radhë si të tjerët.

Duket se ato e kanë harruar për pak kohë politikën dhe kanë shijuar çastin në botën e librave.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Rama nxjerr momentet kur mjekët marrin tamponin në banesë, jep mesazhin e fortë

Mëngjesi i sotëm nga kryeministri Edi Rama është nisur me një vlerësim për bluzat e bardha. Kryeministri ka publikuar disa pamje kur...

Tragjike/ Tjetër humbje jete, vdes nga koronavirusi mjeku i njohur shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar në media së fundmi. Një tjetër humbje nga bluzat e bardha për shkak të koronavirusit në...

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...