Deputetja humb një njeri të shtrenjtë: Të jam mirënjohëse, do më mungosh gjithë jetën

Deputetja e opozitës së re, Elda Hoti, e dalë prej listave të LSI, ka ndarë mëngjesin e sotëm një lajm të lajm të trishtë.

Ajo ka humbur personin më të shtrenjtë të familjes, nënën.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Hoti i ka dedikuar të ëmës edhe disa fjalë tepër prekëse.

Deputetja shprehet mirënjohëse dhe me fat për dashurinë që ka marrë.

‘Do të kujtoj gjithmonë, si bekimin me të madh në jetën time. Dashuria që më dhurove, duart e tua që më rritën dhe përkëdhelën, më bënë kjo që jam sot. Paskëm qenë me fat, që u rrita nga një nënë fisnike si ti. Paskëm qenë me fat, që isha e preferuara jote dhe e babës. Paskëm qenë me fat që Zoti më dhuroj një nënë si ti, që ma mbushi shpirtin plot dashuri dhe mirësi. Prehu në paqe e bukura ime, e mira ime, e shtrenjta ime. Do më mungosh gjithë jetën nana ime!’, shkruan Hoti.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Përhapet alarmi në hipotekën e Korçës, infektohen me koronavirus 6 punonjës

Hipoteka e Korçës është kthyer në një vatër të nxehtë të përhapjes së koronavirusit. Në 24 orët e fundit, kanë dalë pozitiv...

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...