Çudira shqiptare, përmbytja i çon peshkun gjigand tek dera qytetarit (VIDEO)

Ditët e fundit janë shënuar reshje të shumta shiu dhe si pasoje dhe përmbytje të mëdha.

Reshje të shumta janë shënuar edhe në Kosovë, ku nga më të goditurit ishte fshati Livoq i Gjilanit, i cili është përmbytur.

Por një qytetari i ka ndodhur ‘çudia’. Si pasojë e vërshimeve atij i ka shkuar në shtëpi një peshk ‘gjigand’.

Në videon e mëposhtme shihet kur qytetari kap peshkun ‘gjigand’ në oborr dhe më pas e hedh sërish në ujë, duke e lënë të shkojë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Nuk pritej, i dashuri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën e flamurit shqiptar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja...

Mjeku vdiq disa ditë pas vaksinimit, gruaja e tij bën deklaratën shokuese

Mjeku Gregory Michael nga Florida në SHBA ndërroi jetë 16 ditë pasi u injektua me vaksinën e Pfizer më 18 dhjetor. Mjeku...

E trishtë, humb jetën ish komandanti i UÇK-së

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Shefqet Paçarizi, komandanti i Batalionit të Dytë të Brigadës 122 të UÇK-së, ka...

“U bëre mendjemadh sa bëre lekë”, Getinjo i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Një nga reperët më të njohur shqiptar është Getinjo. Ai dhe vëllai i tij, Mozzik, kanë arritur shumë suksese me këngët e...