Çudi në Tiranë/ Vajza zhvishet në mes të rrugës, qytetari duart në kokë

Veprimi i një vajze në Tiranë ka habitur qytetarët.

Ajo ka dalë nga një dyqan në kryeqytet, dhe duke sfiduar temperaturat ka hequr rrobat.

Ajo ka ulur pantallonat duke dalë të brendshme të zeza në mes të rrugës, ndërsa ka ngritur edhe bluzën duke zbuluar gjoksin.

- Advertisement -

Më pas, vajza fillon të kërcejë në trotuar duke bërë lëvizje provokuese dhe duke mbajtur duart në pjesët intime.

- Advertisement -

Ndërkohë qytetarë të pranishëm janë shokuar nga ajo çfarë i panë sytë, duke vendosur duart në kokë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA