Ermal Mamaqi dhe Enca Haxhia në një film të ri, dalin pamjet e para

Disa kohë më parë doli lajmi se Ermal Mamaqi është duke bërë një film të ri dhe në përbërje të tij do të ketë...

Genta e ‘Big Brother’ zbulon emrin e ‘plakut’ që i paguan pushimet

Ajo është një nga personazhet të cilat u bënë të famshëm nga nga pjesëmarrja në “Big Brother”.   Edhe pse shumë të tjerë ‘u humbën’ pas...

Sportistja serbe më sexy në planet, le pas edhe modelet më të famshme

Sara Damjanovic është sportistja nga Serbia që së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.   Më herët ajo e ka nisur karrierën e saj si...

Arjan Çani ironizon Ramën, merri me hu këta se kështu e duan

Ai është një nga moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri, kjo sepse është shumë i hapur dhe i drejtëpërdrejtë me çdo gjë.   Të njëjtën gjë...

Largohet Ilda Bejleri nga Digitalb, zbulohet ku do të shkojë moderatorja

Disa ditë më parë u njoftua për largimin e moderators së famshme sportive Ilda Bejlerit nga Digitalb. Mësohet se ky largim erdhi për shkak...

Emocionohet Rita Ora flet për herë të parë: ”Rini e mrekullueshme, krenare që jam pjesë e Shqipërisë’

Rita Orës është pritur me goxha entuziazëm nga shtypi rozë shqiptar dhe jo vetëm sapo ajo ka shkelur në tokën shqiptare. Ajo prej disa...

Një bukuri natyrale si Kimberley

Kimberley Garner ka treguar asetet e saj natyrale derisa ka pasur të veshur bikine Ajo po i shijon pushimet e saj në diellin e ngrohtë...

Zhvishet engjëlli i Victoria’s Secret

Engjëlli i Victoria’s Secret, Elsa Hoska ka treguar hiret e saj derisa ka pozuar e zhveshur për të bërë fushatën e marketingut për një...

Luana “bombardon” me foton e fundit, tregon këmbët seksi

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka vazhduar që të tregojë asetet e saj për fansat në Instagram Prezantuesja që më vonë u shndërrua në këngëtare...

53 vjeçarja vazhdon të shfaqë trupin e saj fantastik

Elizabeth Hurley ende është në formën e saj më të mirë teksa ajo modeloi me bikini në rrjetin social Instagram. Ndjekësit e saj thonë që...

Morena Taraku kujton nënën e ndjerë në postimin emocionues

Morena ka bërë një krahasim të saj me nënën e saj të ndjerë. Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku e ka humbur shumë e re nënën e...

Kjo grua është nëna e tre fëmijëve, më i vogli 20 vjeç

Një grua australiane, nënë e 3 fëmijëve, ka një pamje shumë të re për moshën e saj dhe së fundi ka zbuluar sekretin e...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...