E pyetën nëse u pendua që u nda nga Robert Berisha, Xhesi bën deklaratën e papritur

Vitin e kaluar, modelja Xhesika Kadiu konfirmoi se kishte qenë e lidhur me Robert Berishën. Ndonëse dyshja ishin ndarë, ajo u shpreh...

Dy djemtë iu shtypën nga treni, babai rrëfen mes lotësh si ndodhi tragjedia

Një ngjarje e rëndë u shënua disa ditë më parë në Gjermani. Dy vëllezër nga Kosova, njëri 13 dhe tjetri 17 vjeç,...

U dërgua në Turqi për t’u mjekuar, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një efektiv policie ka humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për policin e kufirit të Shkodrës, Hydajet Nehani.Ai...

Fieri kthehet në vatër koronavirusi me 34 të prekur, mes tyre mjekë, mësues dhe policë

Qyteti i Fierit është kthyer në një vatër të rrezikshme koronavirusi prej disa ditësh. Së fundmi, ministria e Shëndetësisë raportoi se ishin...

“Sot i yti, nesër Marku i dikujt tjetër”, Rudina e lë pa fjalë kritikuesen me përgjigjen që i jep

Një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar janë Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku. Dyshja duken shumë të dashuruar dhe Frroku...

Pasi Trejsi Sejdini e injoroi publikisht, Noizy bën veprimin e papritur ndaj saj

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të njohura shqiptare. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”.

Mbi 1 milionë viktima në botë, por në këto shtete nuk ka asnjë të infektuar me Covid

Më shumë se 37 milionë persona në të gjithë botën janë infektuar me Covid-19. Ndërkaq, raportohet për mbi 1 milionë viktima në...

4 humbje jete, shtohet frikshëm numri i të infektuarve me koronavirus, Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë.Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 162...

Përplasje e fortë mes dy makinave luksoze në Pogradec, shoferi i dehur arratiset nga vendngjarja

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Incidenti është shënuar pranë fshatit Buçimas në Pogradec.Dy...

Pamje të rënda/ Deputeti Valteri tenton të godasi Damian Gjiknurin në Kuvend: “Më kërcënoi”

Deputeti Halit Valteri ka tentuar të godasi Damian Gjiknurin. Ngjarja ka ndodhur jashtë godinës së Kuvendit të Shqipërisë.Dyshja...

Nga rrjeti 5G, tek roli i Shqipërisë në normalizimin e marrëdhënies Serbi-Kosovë, Trump i dërgon letrën Ramës

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit ka publikuar...

Fifi pranë Fjolla Morinës në arrest shtëpie, publikon videon prekëse të këngëtares

Këngëtarja Fjolla Morina ndodhet në arrest shtëpie në Kukës pasi u kap me dy pistoleta në kufi. Ajo prej 22 shtatorit nuk...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...