“Doja ta abortoja fëmijën, por doktoresha njoftoi bashkëshortin”, moderatorja shqiptare rrëfen ç’i ndodhi

Moderatorja Gerta Gixhari është motra e aktores Olta Gixhari. Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë me moderatoren Ester Bylyku.

“Punoja si pastruese, isha 8 vjeçe”, Ana e “Përputhen” e përlotur rrëfen vështirësitë e jetës

Ana është një nga konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”. Së fundmi, ajo është përlotur teksa ka kujtuar vështirësitë që ka kaluar...

Kiara Tito tregon flet për lidhjen me Butrint Imerin: Më pëlqen seksi i zjarrtë dhe liqeni i Ohrit

Një histori dashurie mes tyre, duket se ka marrë fund.Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre.Por Kiara...

Me lot në sy, Mozzik zbulon arsyen pse u rikthye me Loredanën

Këto kohë në media Mozzik dhe Loredana janë përfolur shumë për një rikthim. Pas kaq shumë kohësh, vet reperi e ka konfirmuar...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Është një nga më të famshmet, ja si dukej Fifi para se të bëhej e njohur

Fifi është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale dhe...

U tha se Anxhela Peristeri është fituese e Festivalit të Këngës, drejtori i RTSH zbulon të vërtetën

Anxhela Peristeri u komentua këto ditë në media se do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. U tha se ajo kishte fituar Festivalin e...

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...

Gjobë për të dhe të ftuarit e ditëlindjes së tij, Bes Kallaku bën reagimin e papritur

Bes Kallaku festoi tre ditë më parë 35 vjetorin e lindjes së tij. Ai organizoi një festë të madhe në lokal, ku...

Prej 13 vitesh bashkë/ Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Albanin

Dyshja e këngëtarëve të njohur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar.Së fundmi, Miriami ka...

Festoi ditëlindjen, policia gjobit Bes Kallakun dhe 30 të ftuarit, të pranishëm Meta dhe Kryemadhi

Administratori i lokali ku festoi ditëlindjen aktori i njohur Bes Kallaku është gjobitur me një shumë të majme prej 1 mln lekësh.Policia e Tiranës...

U ndanë krejt papritur, Vin Veli bën deklaratën pasi i dha fund lidhjes me Bora Zemanin

Tre vite më parë, çifti i njohur shqiptar, Vin Veli dhe Bora Zemani, u ndanë. Dyshja aso kohe nuk folën për vendimin...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...