Friday, September 18, 2020
Home RelaxTime

RelaxTime

Video/ Rezart Veleshnja ve në lojë Erion Braçen, tallet keq

Ai është një nga aktorët e humorit më të pëlqyer nga shqiptarët. Kjo edhe për shkak të aftësisë shumë interesante për të imituar personazhe...

Video/ Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen, të gjithë ia plasin gallatës

Rezart Veleshnja është një nga aktorët e humorit më të pëlqyer në Shqipëri. Ai njihet shumë për imitimet e tij pikante të figurave të shquara...

E pamundur të mos qeshësh me këtë video

Kjo video do t'iu bëjë të qeshni me lot ndiqeni:

Kjo video do t’iu bëjë të qeshni me të madhe, ja çfarë i ndodh burrit që kërcen në video

Në videon e mëposhtme do të shikoni se si Gruaja rreh Burrin e saj pasi ai kërcen në rrugë me një vajze tjetër.Video :

Një video që nuk duhet humbur, ja si të ecni në ujë

Një mjet shumë interesant i cili të lejon që me anë të një lëvizje të thjeshtë të mund të ecësh mbi ujëVideo :https://www.facebook.com/9gag/videos/10157908981961840/

Njeriu që flet gjuhën e luanëve

Kevin Richardson ka lindur në Afrikën e Jugut, më 8 tetor 1974Richardson: "Është e qartë se e kupton rrezikun me kafshët e këtij kalibri,...

Ja si është VAR në jetën e përditshme

Përgjatë këtij botërori kemi parë raste të shumta kur Video Assitent Refere (VAR) ka ndërhyrë dhe ka ndryshuar fatin e ndeshjes, por si do...

Notonte në rrugën e prishur, ia arrin qëllimit…

Në një qytet të vogël në jug të Hungarisë, Kecel, një djalë gjeti një mënyrë ndryshe nga të tjerët për të marrë vëmendjen e...

Lëvizje të nxehta dhe puthje në skenë, çifti i moshuar habit jurinë

Juria dhe audienca e shfaqjes “America’s Got Talent’ kanë mbetur të shokuar nga kërcimi i një çifti që bën lëvizje provokuese në skenë.Celina, 64...

Herën tjetër nuk do ta përsëris më pas kësaj që pësoi!

Një video e tmerrshme tregon me sa duket një hajdut të dyshuar që goditet në kokë dhe rrëzohet përdhe, pasi u kap në flagrancë.Banori...

Shpërthen ironia në rrjet

Video : Ja si do të ishte Loris Karius (Portieri i Liverpool) nëse do të ishte QenKrahasimi në video është bërë për shkak të...

Ëmbëlsirë raciste për Meghan Markle, ja çfarë bën kompania e njohur

Një kompani gjermane ka kërkuar falje pasi ka postuar një imazh racist drejtuar Meghan Markle.Bëhet fjalë për një ëmbëlsirë cokollate që është dekoruar me...
- Advertisment -

Most Read

Flet Preng Gjini pas atentatit që iu bë në Tiranë, çfarë zbuloi në dëshminë e tij

Preng Gjini është personi ndaj të cilit u bë një atentat me tritol tre ditë më parë në kryeqytet. Së fundmi, Gjini...

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Njoftim

Një mirmbajtje e planifikuar. Faleminderit që na ndiqni!