Del njoftimi rëndësishëm, ja zonat e kuqe që duhet t’i shmangni se ka përhapje të madhe të koronavirusit

“Tirana vijon të jetë vatra kryesore e përhapjes së Covid-19. Zona e ish-Bllokut është një nga zonat me numrin më të lartë të të...

Nga nesër maskën kudo me vete/ Gjoba 30 mijë lekë, ja kush kategori përjashtohen dhe rastet kur duhet të mbahet

Duke filluar nga nesër, do të hyjë në fuqi mbajtja e maskës edhe në ambientet jashtë shtëpisë, për të frenuar përhapjen e koronavirusit në...

Shpërthejnë infektimet në për shkolla, preken nga Covid-19 dy edukatore në Berat, 3 mësuese në Skrapar dhe 1 në Poliçan

Numri i të infektaurve në shkolla po rritet ndjeshëm. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se së fundmi në Berat kanë rezultuar me koronavirus...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 168 raste të reja, 94 të shëruar dhe 4 humbje jete nga Covid

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 168 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar...

167 raste të reja, 89 të shëruar dhe 2 humbje jete nga Covid, dalin të dhënat e fundit lidhur me pandeminë në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 167 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar...

Falen të gjitha gjobat e vendosura në shtatë muajt e fundit/ Lekët në bankë brenda 15 nëntorit

Të gjithë ata që kanë shkelur masat anti-Covid përgjatë shtatë muajve, përfshirë edhe muajt kur vendi ka qenë në karantinë totale, janë falur.Me anë...

Publikohet njoftimi i rëndësishëm për të gjithë të interesuarit e Lotarisë Amerikane

Një njoftim i rëndësishëm del për të gjithë personat që janë të interesuar të aplikojnë për Lotarinë Amerikane. Mësohet se ditën e mërkurë, më datë...

3 viktima dhe 131 të infektuar nga Covidi brenda 24 orëve në vend, del bilanci i fundit nga Ministria e Shëndetësisë

NJOFTIMI I MINISTRISË:Drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit ShëndetësorMinistria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje edhe njëherë bizneseve, institucioneve, të zbatojnë...

E fundit/ Tërmeti me magnitudë 3 lëkund Shqipërinë

Një tërmet me magnitudë 3.0 gradë të shkallës rihter ka lëkundur vendin tonë ditën e sotme. Sipas EMSC, faqes së njohur që raporton lëkundjet...

Lirohen masat/ Rihapen baret, restorantet dhe pishinat në ambiente të mbyllura. Vijon ‘ndëshkimi’ për diskot dhe klubet e natës

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka prezantuar planin e lehtësimit të masave për muajt në vijim, ku bën me dije se do të rihapen...

2 viktima në 24 orët e fundit nga COVID, ulet numri i infektimeve të reja, publikohen të dhënat e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 106 raste të reja me koronavirus, ndërkohë që ka patur edhe dy viktima, të...

Njoftim

Një mirmbajtje e planifikuar. Faleminderit që na ndiqni!
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...