Sporti në zi, humb jetën ish futbollisti shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Është ndarë nga jeta një nga figurat më të spikatura sportive të qytetit...

“Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”, zbardhet ngjarja, ç’ndodhi pasi u vra Niko Goro në Himarë

Së fundmi është zbardhur vrasja e 51 vjeçarit Niko Goro në Himarë. Raportohet se Kliti Leka zbriti nga makina tip “Volkwsagen” që...

Arti në zi, humb jetën artisti dhe humoristi i njohur shqiptar

Mëngjesin e sotëm, gazetari Gjergj Marku, ka dhënë një lajm të trishtë. Artisti dhe humoristi nga Mirdita, Mark Reçi, ka ndërruar jetë.

“Nuk më kishte dhënë lekët”, zbulohet shkaku pse 53 vjeçari vrau biznesmenin Goro në HImarë

Një ngjarje e rëndë tronditi Himarën mëngjesin e sotëm. Biznesmeni Niko Goro u vra me plumba nga Kliti Leka, 53 vjeç.

Kapet autori i vrasjes së biznesmenit në Himarë, me kapuç në kokë doli nga furgoni dhe qëlloi mbi viktimën

Biznesmeni Niko Goro u ekzekutua rreth orës 08:55 të mëngjesit të sotëm në Himarë. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur rrethrrotullimi, që...

Ekzekutohet me armë biznesmeni në Himarë dhe plagoset motra e tij, zbulohet shkaku i vrasjes

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm Himarën. Rreth orës 08:55 është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni Niko Goro, 51...

E trishtë, humb jetën shkrimtari dhe poeti i njohur shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar së fundmi. Ka humbur jetën tragjikisht shkrimtari, shqipëruesi dhe poeti i njohur, Faslli Haliti.

Punëtori shqiptar pëson aksidentin fatal, bie nga pema teksa po punonte

Një ngjarje e trishtë është raportuar se ka ndodhur në Pefka, Selanik. Një shqiptar ka gjetur vdekjen pasditen e djeshme.

Tragjedi në familjen shqiptare, vogëlushi i tyre humb jetën dhimbshëm në mënyrë të mistershme

Një tragjedi e dhimbshme në Greqi për çiftin e ri shqiptar pasi humbën mistershëm vogëlushin e tyre.Ngjarja ka ndodhur në Eretria, Evia të Greqisë...

Mësuesja përplas me makinë bariun që ndodhej në cep të rrugës, në gjendje të rëndë të dy

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Dovolan të Dibrës. Dy persona kanë mbetur të plagosur.Raportohet...

Tronditëse në Bulqizë, 53 vjeçari abuzon seksualisht vajzën e mitur

Një ngjarje e rëndë është raportuar së fundmi nga Bulqiza. Një burrë akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

Përdhunoi mbesën e tij 13 vjeçe, gjykata merr vendimin për 67 vjeçarin nga Lushnja

Gjykata e Lushnjes ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 67 vjeçarin nga Lushnja. Ai akuzohet se ka abuzuar seksualisht...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...