Rasti “Xhisela” ja me çfarë foto reagon qytetari (Foto)

Zhvillimet e fundit për rastin "Xhisela" kanë bërë që qytetarët të reagojnë në mënyra të ndryshme në rrjetet sociale, disa duke e mbeshtetur dhe...

Karikatura nga jeta e kohëve Moderne (Foto)

Karikaturat e mëposhtme na tregojnë se si është "katandisur" jeta jonë nga interneti/flashnews.al      

Balliu: Drejtësia ra

Deputeti i PD-së, Klevis Balliu shkruan se kryeprokurorja Arta Marku faktoi sot se është thjeshtë vegël e kryeministrit. Balliu: Arta Marku faktoj sot se është...

Befasohet nga dhurata e ditëlindjes Thaçi

Sot në 50 vjetorin e ditëlindjes së tij, Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është befasuar nga dhurata që ka gjetur në zyrën e tij. Stafi...

Shqipëria dhe Kosova

Shqipëria merr Rekomandimin. Kosova mbetet në Klasë.

KARIKATURA: Më në fund largohet Wengeri!

Arsene Wenger është pjesë e karikaturës së ditës pas lajmit për largimin nga Arsenali në fund të sezonit aktual, pothuajse pas 22 vjetësh. “Wenger...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

Dikur ishte në kopertinat e revistave, modelja përfundon e pastrehë

Loni Willison, ish gruaja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, ka përfunduar e pastrehë. Ish modelja është fotografuar duke kontrolluar nëpër koshat...

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...

Pandemia në Shqipëri/ Rriten frikshëm shifrat, 641 raste të reja dhe 4 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike raportin e 24 orëve të fundit sa i përket personave të prekur nga Covid. Bëhet me dije se janë...