Friday, September 18, 2020
Home Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi për ditën e hënë, 14 shtator, 2020

DashiHëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa i...

Horoskopi për ditën e diel, 13 shtator, 2020

DashiE diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i...

Horoskopi për ditën e shtunë, 12 shtator, 2020

DashiJeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes...

Horoskopi për ditën e premte, 11 shtator, 2020

DashiMund t’iu duhet të reflektoni lidhur me disa çështje që kanë të bëjnë me familjen. Venusin nuk e keni më kundër dhe do të...

Horoskopi për ditën e enjte, 10 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat nuk janë të shumta,...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 9 shtator, 2020

DashiDisa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime,...

Horoskopi për ditën e martë, 8 shtator, 2020

DemiHëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj, duke e bërë dashurinë mjaft intriguese. Në punë, keni ende disa probleme që kërkojnë zgjidhje,...

Horoskopi për ditën e hënë, 7 shtator, 2020

DashiSiç thotë astrologu Paolo Fox, nesër do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni...

Horoskopi për ditën e diel, 6 shtator, 2020

DashiVenusi është në anën tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon sa i takon sferës sentimentale. Në dashuri mundësitë nuk do të mungojnë. Edhe në...

Horoskopi për ditën e shtunë, 5 shtator, 2020

DashiVenusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese. Mundësi të mira...

“Do ju ndryshojë jeta pas kësaj ndodhie”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit për sot nga astrologe Meri:Dashi Dita juaj do ketë një lloj nervozizmi pasi një femër e afërt e familjes do ketë kërkesa...

Horoskopi për ditën e premte, 4 shtator, 2020

DashiTregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Është koha që ti rishqyrtoni më...
- Advertisment -

Most Read

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...