Horoskopi i vitit 2022, çfarë parashikojnë yjet për të gjitha shenjat

Nga Peshqit tek Luani, kështu parashikohet fati për vitin 2022 për shenjat e horoskopit sipas Meri Shehut Astrologia Meri Shehu ka qenë e ftuara në...

Horoskopi për ditën e enjte, 30 Dhjetor, 2021

Dashi-Në dashuri duhet të merrni mundimin që të qetësoni situatën tensionuese në marrëdhënien tuaj. Nga ana tjetër, takimet e biznesit bëni mirë t’i shtyni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 29 Dhjetor, 2021

DASHI Sot do të duhet të filloni të rifitoni më shumë besim dhe optimizëm, edhe nëse do të keni ditë nervoze, mjaft të munduara. Në...

Horoskopi për ditën e shtunë, 25 Dhjetor 2021

Dashi Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve. Rrezikoni që të përfshiheni në polemika të cilat do të shtrihen në çdo fushë, si në...

Horoskopi për ditën e enjte, 23 Dhjetor 2021

Dashi Kjo ditë do të jetë shumë e rëndësishme për bashkëpunime në planin ekonomik. Për shumë projekte të reja do të keni përkrahjen e bashkëpunëtorëve....

Horoskopi për ditën e mërkurë, 22 Dhjetor, 2021

Dashi: Kujdes nga ish-i: Dielli është në një aspekt kritik, favorizon zënkat. Edhe në punë disa situata mund t’ju nervozojnë, përpiquni të sqaroheni. Demi: Ata...

Horoskopi për ditën e martë, 21 Dhjetor, 2021

Dashi: Kujdes nga ish-i: Dielli është në një aspekt kritik, favorizon zënkat. Edhe në punë disa situata mund t’ju nervozojnë, përpiquni të sqaroheni. Demi: Ata...

Horoskopi për ditën e shtunë, 18 Dhjetor, 2021

Dashi Në dashuri, prej disa kohësh ka shumë probleme dhe tensione në çift. Sot do të përmirësohen situatat në punë dhe do të vijnë lajme...

Horoskopi për ditën e enjte, 16 dhjetor 2021

Dashi Nesër është kohë e shkëlqyer për njerëzit kreativë. Do të vlerësohen shumë aftësitë dhe puna juaj. Parashikohet edhe përfitim monetar nesër. Në lidhje me...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë, 1 Dhjetor 2021

Dashi-Ndikimi i kundërt i Afërditës do ju kthejë në mendje dyshimet e së shkuarës për partnerin/partneren. Diçka nuk shkon edhe në punë, ku do...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 Nëntor, 2021

Dashi-Bëni kujdes në dashuri. Do të keni një situatë e çuditshme në punë, ju duket sikur të tjerët nuk kuptojnë atë që thoni. Demi-Në orët...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 Nëntor, 2021

Dashi-Në dashuri ka ardhur koha për të sqaruar çdo situatë të paqartë. Ndërsa në punë, duhet të prisni deri në dhjetor për të marrë...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT