Humbi burrin dhe vajzën nga tërmeti, gruaja bën deklaratën: “Rama më ka kërcënuar, do të më shohi e mua të vdekur”

Manjola Cakoni është një grua që humbi burrin dhe vajzën nga tërmeti i 26 nëntorit në Thumanë. Së fundmi, ajo ka rrëfyer...

Vajza e mitur përdhunohej vazhdimisht nga një familjar, nëna shqiptare bën denoncimin e rëndë: ‘E mbajta të fshehtë për shkak të opinionit publik

Një denoncim i rëndë ka mbërritur mbrëmjen e sotme në polici nga një nënë e cila tregon se për një vit ka zgjatur përdhunimi...

Sali Berisha denoncon skandalin: “Punonjësve të administratës po u mbahen rrogat me detyrim për t’i shtuar tek ndihma për të prekurit nga tërmeti”

Ish-kryeministri Sali Berisha mbrëmjen e sotme ka publikuar një mesazh të një qytetari dixhital, i cili i shkruan se administratës po i mbahet me...

Qau përkrah Ramës si i pastrehë, demaskohet milioneri, zbulohet pasuria e tij e vërtetë

Tërmetet e shumta që kanë përfshirë vendin tonë duke shkaktuar dëme të mëdha njerëzore e materiale.Këto momente të vështira për vendin tonë ishte gjithashtu...

“Para një viti u dënua për korrupsion, dje votoi për PS”, Sali Berisha publikon denoncimin ndaj PS-së

Një reagim i papritur ka mbërritur mëngjesin e sotëm nga ish kryeministri Berisha, i cili nuk i ka ndaluar akuzat dhe denoncimet as për zgjedhjet...

Përplasje me armë në Sarandë/ “Janë tanët”, reagon Sali Berisha ndaj incidentit

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një qytetari, i cili tregon një ngjarje kriminale që ka sipas tij ka...

Zbulohet skandali në HEC-in e fshatit, PD publikon dokumentin me mesazhin “Bashkëqeverisja”

Ditën e sotme Partia Demokratike ka zbuluar një tjetër skandal, kësaj radhe lidhur me ndërtimin e hidrocentralit në Fan.PD ka publikuar një mesazh që...

Bllokohen kanalet në Kurbin, banorët ngrenë alarmin: “Do përmbytemi”

Sexoni i shirave ka nisur, po ashtu edhe frika ndaj përmbytjeve në Kurbin.Qytetarët e kësaj zone tregojnë se janë përmbytur dy herë brenda...

Air Albania/ Denoncimi i qytetarit: “Ngrita zërin po askush nuk e rr*jti, gjithça turqisht”

Së fundmi ka mbërritur një denoncim nga një qytetar i cili shprehet i zhgënjyer nga udhëtimi me ‘Air Albania’ për në Milano.Sipas tij çdo...

Lidhi fëmijën dhe e ‘dënoi’ me spec djegës në gojë, kapet edukatorja ‘monstër’ në Tiranë

Një denoncim ka mbërritur ditën e sotme në komisariatin nr. 4 në Tiranë nga nëna e një të mituri, e cila pretendon se  edukatorja...

“Do të të bëjmë 500 copa, mos shko në protestë”, drejtuesi i policisë kërcënon Sazan Gurin

Ambientalisti Sazan Guri është kërcënuar mbrëmjen e djeshme.Lajmi është bërë publik nga vetë Sazan Guri, i cili në një postim në rrjetet sociale shkruan...

Sezon shkurtimesh në Skrapar, kryetari heq 80 punonjës i zëvendëson me të tjerë, arsyet qesharake

Sipas disa burimeve informacioni kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë.Mësohet se shkarkimet nga puna...
- Advertisment -

ME TE LEXUARAT

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...