Burime për Flashnews: Zhduket prej 4 ditësh shtetasi Arjan Berberi

Zhduket prej 4 ditësh shtetasi Arjan Berberi, banor i lagjes “Pavarësia” të qytetit të Vlorës. Sipas familjarëve, Arjani vuante nga probleme paranojake, por ai nuk largohej kurrë nga lagja e tij.
Ai shëtiste gjatë ditës dhe mbrëmjeve pranë banesës së tijë në rrugicat e lagjes. Kishte kohë që ndihej i kërcënuar dhe i thoshte të ëmës se donin ta vrisnin këta këtu.
Mbrëmjen e të martës Arjan Berberi është parë për herë të fundit pranë pallatit të tij dhe më pas nuk është kthyer më në shtëpi prej 4 ditësh. Familjarët kanë denoncuar në policinë e Vlorës zhdukjen e tij, por deri tani nuk ka asnjë shenjë për gjetjen e tijë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...