Friday, September 18, 2020

Ekzekutohet me armë brenda makinës së tij 33 vjeçari në Rrogozhinë, zbulohet e shkuara e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Një 33 vjeçar është gjendur i pajetë brenda makinës së tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës.

Viktima është Klevis Kapllani. Raportohet se i riu është vrarë pasi është gjuajtur me armë zjarri.

Ndërkohë, mësohet se ai ka qenë një person me precedentë penal. Më herët, ai është dënuar në Itali për trafik droge dhe kishte dy vite që ishte kthyer në Shqipëri.

Ende nuk dihen detaje të tjera mbi ngjarjen e rëndë. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...