Bora dhe Donaldi konfirmojnë ribashkimin, dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit publikisht (Fotot)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë vendosur të mos e fshehin më ribashkimin e tyre. Çifti kanë nisur të flasin publikisht me njëri-tjetrin, edhe pse tërthorazi.

Së fundmi, Bora ka postuar një foto nga makina dhe i bën një pyetje ndjekësve: “Erdhi vera apo akoma?”

Përgjigjen ia kthen Donaldi në Instastory ku shkruan: “Ja se erdhi, po parkon”, teksa ka postuar një foto të tij duke pritur në ballkon.

- Advertisement -

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, mesazhe njëri-tjetrit publikisht

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, mesazhe njëri-tjetrit publikisht

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit