Bëri vaksinën, Rama zbulon çfarë i ndodhi pas injektimit

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot sërish tek stadiumi “Air Albania”. Sot aty do të vaksinohen 60 pjestarë të tjerë të ekipit shëndetësor.

Rama ka qenë së bashku me ministren Manastirliu, e cila pritet të vaksinohet sot. Kryeministri ka bërë një tur në të gjitha postacionet ku do vaksinohen njerëzit.

Gjithashtu, Rama i ka treguar Silva Binos se çfarë i ndodhi pas vaksinës dje. Ai ka thënë se shumë njerëz e kanë pyetur në mesazhe mbi gjendjen e tij shëndetësore.

 “Se unë pasi e bëra dje vaksinën, më conin mesazhe, mirë je, hë si je, thonin mirë je? Mirë je? Mirë jam i thoja”, u shpreh Rama.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...