Bëri sherrin e bujshëm me Linda Rein, reagon Silvana: “Jam kundra gjërave jashtë natyrës”

Sherri i Silvana Bushatit me Linda Rein gjatë emisionit “360 gradë” bëri bujë në media. Mbi këtë sherr ka folur së fundmi Silvana, e ftuar në emisionin “Kafsho”.

Gazetari Ronaldo Sharka e ka pyetur atë mbi konfliktin me Lindën. Ajo ka treguar se është kundër gjërave që bëhen jashtë natyrës.

“Jam kundra çdo gjëje që bëhet jashtë natyrës. Nuk më shqetëson, por thjesht nuk është njerëzore. S’kam patur asgjë me Lindën, ishte mendimi im. S’jam takuar dhe s’ma merr mendja se do takohem”, tha Silvana. 

Kur gazetari e pyeti se nëse fëmijët e saj do kishin orientim seksual për të njëjtën gjini, Silvana u shpreh:  “Thuaj qoft larg! Nuk kam asgjë kundra, por që do e pranoja nëse do e bënte të ndihej mirë, edhe pse jam një nënë me mendime të vjetra”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...