Sunday, September 20, 2020

Bëri operacion hundën, Aulona Musta zbulon ndryshimin në fytyrë

Aulona Musta bëri të ditur ditë më parë se do të operonte hundën e saj. Moderatorja e realizoi këtë ndërhyrje dhe mbajti të përditësuar fansat e saj.

Së fundmi, Aulona ka treguar se ka hequr fashot nga hunda e saj dhe ka parë ndryshimin. Përmes një fotoje, ajo ka treguar ‘hundën e saj të re’.

Në këtë video që ka hedhur në Instagram, Aulona shihet se është shumë e lumtur me rezultatin që i ka dalë dhe është shprehur se është e lumtur.

“Epo pershendeteni pak hunden time te re. Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet, allcia hundes me duket. Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh”, shkruan Aulona.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...