Saturday, September 19, 2020

Bebe Rexha në gjendje të vështirë shëndetësore, zbulon sëmundjen nga e cila po vuan

Një nga këngëtaret më të njohura me origjinë shqiptare është Bebe Rexha. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale.

Së fundmi, Bebe ka zbuluar se është shumë keq me shëndet. Ajo është duke vuajtur nga infeksioni i sinusit, që është një inflamacion i indeve dhe membranës.

Ky infeksion të shkakton dhimbje koke, temperaturë, ethe, mukus të trashë që bllokon dhe shkakton dhimbje në zonën e fytyrës.

Bebe ka publikuar një video nga shtrati dhe shpjegon gjendjen e saj shëndetësore. “E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksioni i sinusit”, ka shkruar Bebe krahas videos, ku tregon gjendjen e saj shëndetësore.

View this post on Instagram

Bebe Rexha

A post shared by @ vipvideooos on

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...