Bashkëshortja e tradhtoi dhe ndaj u ndanë? S4MM bën reagimin e papritur

Në media ka bërë bujë këto ditë lajmi se S4MM është ndarë nga bashkëshortja e tij. Vetëm disa muaj më parë ai u martua me Filis Ismailin.

Dyshja nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe i kanë fshirë fotot që kishin bashkë. Por një status që ka bërë S4MM në Instastory dje ka nxitur sërish thashethemet.

Reperi shkroi në Instastory “Tradhtare” dhe vendosi një emoji shtrige. Menjëherë u përfol se Filisi e kishte tradhëtuar atë dhe prandaj dyshja janë ndarë.

Por pas këtyre aludimeve, ka reaguar vet reperi. Në një status tjetër, ai ka bërë të ditur se tradhtare titullohet kënga e tij e re.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...