V

9788 POSTS0 COMMENTS

Gati kartëmonedhat e reja 200 & 5 mijë lekëshe, ja si do të duken prerjet

Banka e Shqipërisë do të hedhi në treg këtë vjeshtë prerjet e reja të kartëmonedhave. Të parat që do të ndryshojnë do të jenë...

“Ishte shumë e vështirë”, Granit Xhaka rrëfen situatën e sikletshme gjatë ndeshjes me kuqezinjtë

Futbollisti i njohur shqiptar që ka famë botërore, Granit Xhaka, ndodhet në Kosovë.  Gjatë një interviste për mediat, ai tha se e ka pasur...

“Presidenti në majë të shtetit”, kryebashkiaku i Lezhës: “Deklaratat e KQZ pasionante”

Ditën e sotme, kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj, ka folur për mediat. Pasi nuk iu bind kërkesës së KQZ, Frrokaj është shprehur se thjeshtë...

Publikohet momenti kur Stresi del nga burgu, shihni sa shumë ka ndryshuar reperi/ Video

Ditën e djeshme, Gjykata vendosi për lirimin e reperit të njohur shqiptar, Stresit. Familja e tij, miqtë dhe bashkëshortja, Keisi, kanë shkuar për ta...

PD risjell përgjimet e “Bild”: “Rama kryeministri më i korruptuar në Evropë, bleu pushtetin mes paktit me krimin”

Gazment Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i PD, ka dalë në një konferencë për shtyp. Ai ka risjellë në vëmendje përgjimet e “Bild”, duke kërkuar...

Berisha krahason Ramën me diktatorin korean: “Përdorim ç’njerëzor i badiguardëve”

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas njoftimit të Ministrisë së Brendshme. Kjo e fundit tha se asnjë truprojë e Ramës s’ishte lënduar gjatë...

Moti për ditën e shtunë, 15 qershor

Gjatë ditës së shtunë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët. Temperatura më e lartë do të jetë 36 gradë celcius, ndërsa temperatura më...

Tmerr në Tiranë/ Qytetarët: “Kujdes nga maniaku seksual, e gjeni brenda urbanit”

Një ngjarje është denoncuar së fundmi në Tiranë lidhur me një maniak seksual. Qytetarët kanë dhënë alarmin se ai hipën në linjën e autobusëve...

Pas lirimit të Stresit, Keisi dhe familja e tij i bëjnë surprizën e madhe

  Ditën e sotme, u raportua se Stresi është liruar nga burgu. Gjykata vendosi për ta lënë të lirë reperin, i cili kishte prej tetorit...

“Luli ia hipi Vojos me tank”, Veliaj – Bashës: “As rrugicën ku jeton se rregulloi dot”

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka organizuar një takim me banorët e Njësisë 8. Në fjalën e tij, Veliaj është shprehur se në këtë zonë jeton...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5821 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
9788 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...