V

8799 POSTS0 COMMENTS

Lefter Maliqi: “Zgjedhje më 30 qershor? Nëse po, do djeg mandatin”

Deputeti që ka dalë nga listat e PD, Lefter Maliqi, është i bindur se zgjedhje më 30 qershor nuk ka, duke thënë se ato...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 qershor 2019

DashiDashuria: Sot është koha e duhur për të punuar me forcën tuaj të brendshme dhe të mendoni se si të rivendosni ekuilibrin në jetën...

“Njihuni me Shqipërinë, narko-shtetin e parë në Evropë”, artikulli i fortë i medias kanadeze

Media e njohur kanadeze, “Vice.com”, ka bërë një artikull dedikuar Shqipërisë, ku e ka cilësuar si narko-shtetin e parë në Evropë.Në këtë artikull, përmendet...

Jetë intime e ‘shfrenuar’, lista me të dashurat e famshme dhe hot të Cristiano Ronaldos

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo është një prej personazheve më të komentuar në të gjithë botën, i cili ka pasur shumë raporte intime me...

Burri vrau gruan dhe kunatën, mamaja e tij mes lotësh rrëfen ngjarjen: “Më mirë të kisha vdekur”

Më 2 janar 2019, opinioni publik u trondit kur Gazmend Musta nga Mallakastra, vrau për një konflikt banal të momentit gruan e tij, Gentianën...

E mbajti të fshehtë, Fjoralba Ponari kapet mat me të dashurin e saj (Foto)

Moderatorja e njohur e emisionit “E Diell”, Fjoralba Ponari është shumë e njohur për publikun shqiptar dhe jeta e saj përbën interes për njerëzit.Por,...

Rama për përgjimet e “Bild”: “Të neveritshme, plaku i marrë e ka një kokërr tespie Lulin”

Gjatë takimit me banorët e Urës Vajgurore, kryeministri Edi Rama ka folur për përgjimet që janë publikuar nga gazeta gjermane “Bild”.Kryeministri është shprehur se...

Kryeministri Rama: “Opozita po merr zvarrë demokracinë, Lulin e shpëtova në 2017, jo më”

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në një takim në Urën Vajgurore me qytetarët, prej nga ku ka çelur fushatën elektorale. Në fjalën e...

Kryeministrja serbe i quajti shqiptarët ‘të dalë nga mali’, Aurela Gaçe shpërthen ndaj saj

Ana Brnabic, kryeministrja e Serbisë, shkaktoi shumë revolta disa ditë më parë kur u shpreh për kosovarët gjatë një konference në Beograd se “keni...

Dëmet nga tërmeti në Korçë, Rama urdhër të prerë: “Çdo bashki të ndërtojë një shtëpi”

Teksa ka zhvilluar një takim me disa banorë të njësisë nr. 10 sot bashkë me kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn dhe ish ministrin e...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5602 POSTS0 COMMENTS
8799 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...