Friday, October 30, 2020

V

8332 POSTS0 COMMENTS

Moti për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë 33 gradë celcius dhe temperatura më...

Anulimi i zgjedhjeve, Basha: “Ia dolëm të ndalojmë proçesin kriminal të 30 qershorit”

 Ditën e sotme, është mbledhur Këshilli Kombëtar i PD, ku është diskutuar mbi situatën politike në vend pasi Presidenti Ilir Meta shfuqizoi dekretin për...

Shteti evropian që ka përdoruesit më të mëdhenj të drogës, e porosisin përmes aplikacioneve

Agjencia e monitorimit të drogës në Bruksel, ka bërë të ditur në disa të dhëna të publikuara se shteti evropian që ka numrin më...

Ishte ngelës në gjimnaz, sot 19 vjeçari është bërë miliarder falë këtij aplikacioni

 Dan Legg ishte një ngelës në gjimnaz dhe nuk arriti që t’i kalonte provimet që dha në vitin 2017, por çdo gjë për të...

Shkatërrohet banda shqiptaro-italiane, sekuestrohen mbi gjysmë kg hashash dhe 64 gram kokainë (Video)

Një bandë shqiptaro-italiane e trafikut të drogës është shkatërruar nga policia italiane, ku në hetim janë marrë 7 veta, por vetëm 2 prej tyre...

Zbulohen detajet/ Ja ku do ta shohim emisionin e Bora Zemanit me binjakët Veshaj

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani dhe binjakët e “Al Pazar”, Donaldo dhe Romeo Veshaj, do të sjellin një emision së bashku.“Nuk po publikoj...

Debati/ Rama i vendosur për 30 qershorin, Meta revoltohet: “Shqiptarët s’kanë nevojë për votime”

Një debat virtual ka plasur mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta pas deklaratës së këtij të fundit se zgjedhjet s’mund të bëhen...

Mama për herë të dytë, Floriana Garo duket e mahnitshme me barkun e rrumbullakosur

Teksa ishte e ftuar disa ditë më parë në emisionin “Rudina”, moderatorja Floriana Garo zbuloi se ishte shtatzanë për herë të dytë.Ajo tregoi se...

Meta tha se zgjedhjet nuk bëhen dot pa dekretin e Presidentit, reagon menjëherë Rama

Ditën e sotme, Presidenti Ilir Meta në një konferencë për shtyp u shpreh se zgjedhjet lokale nuk mund të zhvillohen dot pa dekretin e...

Çmendi shqiptarët teksa këndonte e kërcente shqip, kush është afro-amerikani që bëri xhiron e rrjetit?

 Një video e një qytetari afro-amerikan, që shfaqej në paradën e shqiptarëve në New York, duke kënduar e kërcyer me këngën e Sinan Hoxhës,...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22476 POSTS0 COMMENTS
5359 POSTS0 COMMENTS
8332 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e premte, 30 tetor

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Ndahet nga jeta kompozitori Avni Mula/ Dedikimi prekës nga e bija: “Fluturoi në Valsin e Përjetësisë”

Ndahet nga jeta në moshën 92-vjeçare këngëtari dhe kompozitori i shquar Avni Mula.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë e bija,...

Infektohet mjekja në Elbasan, tre infermiere karantinohen, s’ka tampone

Infektohet me koronavirus një mjeke infeksioniste në spitalin rajonal ‘ Xhaferr Kongoli” Elbasan, Anjeza Dajlani. Sipas të dhënave të para mësohet se...

Jozefina Topalli flet për aventurën e re: “Pse i hyra kësaj rruge”

Nga Jozefina Topalli*Jam ndjere e emocionuar kur nje grup te rinjsh me ftuan te ishim bashke per nje kauze te forte e patriotike.Kisha kohe...