V

8218 POSTS0 COMMENTS

Pasi u arratis nga burri sheik me miliona paund, Princesha zbulon faktet e tmerrshme

Sundimtari i Dubait, sheiku Mohammed al Maktoum, është braktisur nga bashkëshortja e tij. Princesha Haya Bin al-Hussein, u arratis disa ditë më parë nga...

Humbi zgjedhjet për kryetar bashkie në Këlcyrë, Hasbi Kasaj mallkon rëndë qytetarët

Më 30 qershor, një nga tre kandidatët për bashkinë e Këlcyrës, ishte edhe Hasbi Kasaj. Por ky i fundit mori vetëm 110 vota dhe...

Qytetari zbulon lidhjen e kriminelit të Shkodrës me kryeministrin, e mban si hajmali

Pak më parë, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital. Sipas tij, një kriminel në Shkodër, mban foto profili në...

Tmerr në Librazhd, bie nga kati i tretë fëmija 3 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Librazhd. Një fëmijë vetëm 3 vjeç ka rënë nga një ndërtesë e lartë. Mësohet se kjo...

Në kërkim për trafik droge, përfundon në pranga 59 vjeçari pasi e spiunuan fqinjët

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas shqiptar. 59 vjeçari Ramadan Budani është prangosur mesditen e sotme nga policia në Vlorë.Mësohet se ai është...

Vuante si pasojë e keqtrajtimit në kopshtin zoologjik Fier, humb jetën luani Zhak

Një lajm i trishtë na vjen nga Holanda. Luani Zhak, që u bë i njohur për publikun shqiptar, ka ngordhur vetëm dy muaj pasi...

Kishin groposur 2.5 kg heroinë dhe mijëra euro, çifti shqiptar e pëson

Një çifti shqiptar është arrestuar nga policia italiane. Ata janë kapur duke udhëtuar me drogë, por nën pranga ka rënë vetëm burri.Mësohet se çifti...

“Iu është ngritur një kurth”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur shqiptare, Meri, më poshtë ka renditur parashikimin e horoskopit për sot:Dashi Do të ndesheni me disa situata dhe persona që do duan...

Arrestohet pas 20 vitesh në kërkim për vrasje shqiptari

Një shtetas shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë. Mësohet se Sokol Taçe, është arrestuar për një vrasje të dyfishtë nga autoritetet.Mediat italiane raportojnë...

Braçe shpërthen ndaj politikanëve për reformën në drejtësi

Zv. Kryeministri Erion Braçe, i është bashkuar urimeve për pavarësinë e SHBA-së. Ai ka bërë një status ku uron Amerikën në këtë ditë të...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
5279 POSTS0 COMMENTS
8218 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Përhapet alarmi në hipotekën e Korçës, infektohen me koronavirus 6 punonjës

Hipoteka e Korçës është kthyer në një vatër të nxehtë të përhapjes së koronavirusit. Në 24 orët e fundit, kanë dalë pozitiv...

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...