V

8219 POSTS0 COMMENTS

U nda nga burri se e rrihte, nëna e dy fëmijëve e përlotur zbulon frikën që e pushton çdo ditë

Një nënë e dy fëmijëve të mitur, ka treguar historinë e saj të dhimbshme. Në emisionin “Me zemër të hapur”, ajo tregoi peripecitë e...

Nga Polonia, kryeministri Rama zbulon planet për të nesërmen në Ballkanin Perëndimor

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot i pranishëm në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Poloni. Gjatë një konference, kreu i qeverisë ka thënë se...

Manjani publikon 11 rastet kur parlamenti ka dhunuar Kushtetutën

Pak më parë, ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar rezultatet e një kërkimi të tij. Në të, ai ka rreshtuar 11 rastet...

U mbyt në liqen, zbardhet shkaku paraprak që i solli vdekjen futbollistes shqiptare

Trupi i Florijana Ismaili, futbollistes së njohur shqiptare, u gjend i pajetë në thellësi të liqenit. Ajo ishte mbytur në liqenin Komo në Itali.Por...

 Kryebashkiaku i ri i Lezhës zbulon mesazhet private të 30 qershorit

Pjerin Ndreu fitoi më 30 qershori bashkinë e Lezhës. Kandidati i PS ka reaguar së fundmi mbi këtë fitore, duke thënë se në këtë...

PD publikoi fotot e komisionerit që hodhi votat në kuti, deputeti socialist zbulon të vërtetën

Ditën e sotme, ish deputeti i PD, Oerd Bylykbashi, bëri një denoncim të fortë. Ai publikoi disa pamje, ku shihej një komisioner që hidhte...

Hapja e negociatave të Shqipërisë e Maqedonisë së Veriut, Polonia kritikon ashpër BE

Andrzej Duda, presidenti i Polonisë, ka kritikuar Bashkimin Evropian. Në samitin e Ballkanit Perëndimor që është mbajtur në Poznan të Polonisë, Duda ka folur...

Moti për ditën e premte, 5 korrik

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë 34 gradë celcius, ndërsa temperatura më...

Ermela e Big Brother bën ndërhyrjen estetike në trup

A e mbani mend Ermela Mezurajn? Ajo ishte fituesja e “Big Brother 4” dhe u kthye në një personazh shumë të komentuar atëherë.Së fundmi,...

Egla Harxhi zbulon planet e miliarderëve për ta kthyer Libofshën si Ibiza, çfarë kanë ndërmend

Ish-missi shqiptar, Egla Harxhi dhe partneri i saj, Alexander de Basseville, janë shumë të njohur në Shqipëri. Ata kanë bërë bujë me deklaratat e...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
5279 POSTS0 COMMENTS
8219 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Tërmet i fuqishëm në Greqi, zbulohet magnituda dhe epiqendra

Greqia është tronditur nga një tërmet i fortë. Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 5.2 të shkallës Rihter dhe u ndje rreth orës...

Përhapet alarmi në hipotekën e Korçës, infektohen me koronavirus 6 punonjës

Hipoteka e Korçës është kthyer në një vatër të nxehtë të përhapjes së koronavirusit. Në 24 orët e fundit, kanë dalë pozitiv...

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....