Friday, September 18, 2020

virna

7734 POSTS0 COMMENTS

Pas shumë kohësh të ndarë, Keisi jep lajmin e lumtur për të dhe Stresin

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, ndodhet prej disa muajsh në burg dhe për këtë shkak, ai dhe bashkëshortja e tij, Keisi, nuk janë  bashkë.Bukuroshja...

Lleshaj vizitoi policët e plagosur, reagon Vasili: “Mos t’i ndyjë spitalet, të shkojë si pacient se…”

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka shkuar sot për një vizitë në Spitalin e Traumës, për të parë nga afër gjendjen e policëve të...

Policët dhunuan ish truprojën e Berishës? Ministri Lleshaj publikon videon: “Bllof, si ‘çadrat pistoletë”

Sot, djali i Ymer Çelës, ish truprojës së Sali Berishës deri në vitin 1998, u shpreh për mediat se ai dhe babai i tij...

Pasi doli gjysmë lakuriq në finalen e Champions League, bjondja seksi e pëson keq

Finalja e Champions League u komentua shumë jo vetëm për ndeshjen spektakolare, por edhe për momentin viral kur një vajzë bjonde doli në fushë...

Shpenzoi shumën marramendëse për të blerë super jahtin, Gjiko e jep atë falas

Gjiko është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili ka disa kohë që ka bërë të ditur se ka blerë një jaht...

Harrojeni Duan, Ritën apo Beben, kjo shqiptare po korr sukses në botë me muzikën e saj

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, Ilira Gashi, me origjinë nga Prishtina, por që ka lindur në Brienz, Zvicër, do të bëhet shqiptarja e...

Fituan ndeshjen, futbollistët ‘shpërblehen’ me striptistet në dhomën e zhveshjes (Video)

Një klub futbolli në Spanjë i ka shpërblyer futbollistët e tij me një surprizë të madhe pasi ata kanë fituar një ndeshje të rëndësishme.Futbollistët...

Nuk e kishte realizuar asnjë artist shqiptar më parë, Dhurata Dora bënë arritjen e madhe

Kënga e Dhurata Dorës dhe reperit algjerian Soolking, ka thyer të gjitha rekordet e vendosura ndonjëherë nga artistët shqiptarë.Brenda një muaji dhe 12 ditësh,...

Dëshironi të punoni jashtë vendit? Ky shtet evropian iu ofron eri në 4500 euro rrogë mujore

Tashmë, një nga shtetet më të mira në të gjithë botën për të punuar, Norvegjia, ka hapur aplikimet për punë. Rrogat mujore në vendin nordik...

Kryeministri Rama: “Kush pengon zgjedhjet nuk shkel në SHBA e BE”

Kryeministri Rama u ka dërguar një mesazh Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, duke u thënë që mos të pengojnë zgjedhjet sepse janë duke luajtur...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
4882 POSTS0 COMMENTS
7734 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...