V

8217 POSTS0 COMMENTS

30 qershori, PD padit penalisht Taulant Ballën dhe Denar Bibën

Në një deklaratë për mediat, ka dalë pak më parë ish deputetja e PD, Oriola Pampuri. Ajo ka publikuar sot provat e një skandali...

8 kundra 100 xhihadistëve, ushtarët heronjë që shpëtuan familjen nga vdekja

Ata quhen SBS dhe kjo njësi britanike e forcave speciale, e përbërë nga 8 ushtarë, ka shpëtuar shumë njerëz. Së fundmi, ata luftuan të...

Tronditen njerëzit, burri shqiptar gjendet i vdekur jashtë kasolles

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Autoritetet helene bëjnë të ditur se një burrë 45 vjeç është gjendur i vdekur mëngjesin e...

Përplasen dy makinat në Korçë, shpëtohen mrekullisht tre fëmijët e mitur

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Korçë. Mësohet se si rezultat, ka pasur dëme materiale, por fatmirësisht nuk raportohen persona të plagosur.Megjithatë, në...

Nga telat me gjemba tek 1500 policë në terren, zbulohen masat e rrepta një ditë para protestës

Ditën e nesërme, opozita e bashkuar do të mbajë protestën e rradhës në orën 20:00 në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Një ditë para kësaj...

Sulmoi Fatos Lubonjën, arrestohet me thikë në dorë agresori

Ditën e sotme, sulmi ndaj analistit Fatos Lubonja mori dhenë. Mbi të, reaguan shumë figura publike, e fundit kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Ajo...

Modeli që frymëzon Rama me sulmet prej rrugaçi, Kryemadhi dënon ashpër dhunën ndaj Lubonjës

Sulmi ndaj gazetarit dhe analistit Fatos Lubonja është pritur me shumë reagime. Pas figurave të shumta publike që kanë dënuar këtë dhunë, ka ardhur...

Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen katër persona

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak më parë. Katër persona janë plagosur si pasojë e përplasjes së makinave. Aksidenti ka ndodhur në...

Protesta e opozitës, Berisha paralajmëron cunamin tmerrues të varrmihësit Edvin

Ditën e nesërme, opozita e bashkuar ka lajmëruar protestën e saj të rradhës. Ajo do të zhvillohet në orën 20:00 në Bulevardin "Dëshmorët e...

Moti për ditën e shtunë, 6 korrik

Gjatë ditës së sotme, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë 34 gradë celcius, ndërsa temperatura më...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
5279 POSTS0 COMMENTS
8217 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...