Friday, September 18, 2020

virna

7733 POSTS0 COMMENTS

Mbeti pa fjalë, Fjolla Morinës i bëjnë dhuratën super luksoze

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është Fjolla Morina. Ajo është shumë e komentuar për jetën e saj personale.

“Vrava babain”, Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje: “Flasim si shoferi i turnit të parë me turnin e dytë”

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot ish kreun e PS, Fatos Nano, i cili feston ditëlindjen. Përmes një postimi në Facebook, Rama...

Vrasja e Jetmirës nga ish kunati, zbulohet shkaku i sherrit që çoi në ekzekutimin e gruas

Dje Jetmira Hasani u vra në shtëpinë e saj nga ish kunati, Agron Tanushi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Bathore, në rrugën...

Lëvizja e papritur që bëri i shpëtoi jetën Preng Gjinit, zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që do i bëhet atij sot

Së fundmi u bë e ditur se gjendja shëndetësore e Preng Gjinit është e stabilizuar. Megjithatë, shënjestra e atentatit të djeshëm vijon...

Dërgonte foto pornografike të fëmijëve, ish futbollisti përfshihet në skandalin e rëndë

Christoph Metzelder është ish mbrojtësi i Real Madrid dhe Kombëtares gjermane. Së fundmi, ai është përfshirë në një skandal të rëndë seksual.

Atentati ndaj Preng Gjinit tek Ura e Nisharakut, zbulohet si është gjendja e tij shëndetësore

Të tjera detaje janë zbuluar nga atentati që ndodhi dje në Tiranë ndaj Preng Gjinit. Burime pranë spitalit të Traumës kanë bërë...

“O ish brekëgrisur me vilat në Lalëz, s’do keni vrimë ku të futeni”, mjeku Kalo revoltohet me politikanët

Mjeku Tritan Kalo ka treguar së fundmi historinë e një zonje që mezi siguronte lekët për të blerë bukë. Kalo është shprehur...

Moti për ditën e mërkurë, 16 shtator

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Emiratet e Bashkuara nisin përdorimin e vaksinës anti-Covid, por vetëm për këtë pjesë të popullatës

Në Emiratet e Bashkuara Arabe ka nisur përdorimi i vaksinës Anti-Covid-19. Por vetëm punonjësit shëndetësorë po injektohen me këtë vaksinë.

Bie tërmet në vend, zbulohet magnituda dhe epiqendra e lëkundjeve

Ka rënë sërish tërmet në vend. Raportohet se janë ndjerë lëkundje toke pak më parë, në zonën e Lezhës.

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
4882 POSTS0 COMMENTS
7733 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...

Kur do largohet koronavirusi? OBSH më në fund ka një përgjigje

A do të ikë Covid-19 dhe kur do t’i kthehemi normalitetit të vjetër? Këto pyetje janë ato që i ka bërë çdo njeri gjatë...