V

8799 POSTS0 COMMENTS

Ridvan Ramazani u ekzekutua me kallashnikov, dy autorët u larguan me motor pasi e vranë/ Detajet

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Dajç të Shkodrës. Ridvan Ramazani (Hyseni) u ekzekutua me...

Gjesti emocionues i mjekëve dhe infermierëve të spitalit Infektiv, ja si i urojnë shqiptarët për 28 Nëntorin

Shqipëria sot feston Pavarësinë. Ndonëse jemi në kushtet e pandemisë dhe nuk mund të organizohen festa të mëdha, janë gjetur mënyra unike...

Tolgahan mëson shqip, ja çfarë thotë aktori turk në gjuhën shqipe

Almeda Abazi prej 5 vitesh është në një marrëdhënie me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Dyshja janë prindër të një djali, i cili...

Gold AG bëhet baba për herë të parë, i vendos të birit emrin patriotik pasi lindi më 28 nëntor

Reperi shqiptar Gold AG është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, ka lindur djalin e tyre më...

“Doja ta abortoja fëmijën, por doktoresha njoftoi bashkëshortin”, moderatorja shqiptare rrëfen ç’i ndodhi

Moderatorja Gerta Gixhari është motra e aktores Olta Gixhari. Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë me moderatoren Ester Bylyku.

Presidenti Putin uron shqiptarët në ditën e Pavarësisë, mesazhi që i dërgoi Metës

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka uruar Shqipërinë në ditën e Pavarësisë. Ai i ka dërguar një telegram urimi presidentit Ilir Meta.

“Familja e fundit e dëmtuar nga tërmeti hyn në shtëpi në mars 2022”, Ahmetaj jep lajmin

Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ka dhënë një lajm të mirë. Ai ka deklaruar sot se brenda majit 2021 të...

Vrasja e 46 vjeçarit në Shkodër mund të jetë hakmarrje, u ekzekutua në një datë me armikun e tij

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Shkodër. 46 vjeçari Ridvan Ramazani (Hyseni) u ekzekutua me armë zjarri.Raportohet...

Ekzekutohet brenda makinës së tij 46 vjeçari në Shkodër, detajet e para nga krimi

Një krim i rëndë është shënuar ditën e sotme në Shkodër. 46 vjeçari Rdivan Ramazani ka mbetur i vrarë me armë zjarri.

28 Nëntori, Meta dhe Rama bëhen bashkë në Vlorë për ceremoninë e ngritjes së Flamurit

28 Nëntori ka bërë bashkë në Vlorë kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin Ilir Meta. Ata janë mbledhur në Vlorë për ceremoninë e...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5602 POSTS0 COMMENTS
8799 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...