V

8799 POSTS0 COMMENTS

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...

“Valët e muzikës tejçojnë koronavirusin”, Blendi Klosi nuk i ndahet deklaratës, çfarë thotë tjetër

Ministri Blendi Klosi bëri disa muaj më parë një deklaratë që u bë virale. Ai tha se valët e muzikës tejçojn virusin...

“Do mbyllemi në fundjavë, do ketë më shumë kufizime oraresh”, Skënder Brataj paralajmëron mbylljen

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka paralajmëruar mbylljen e vendit. Sipas tij, nëse do vazhdohet me këto shifra, mund të ketë mbyllje...

Ndryshimi i pabesueshëm, ish presidentja e Kosovës nuk njihet me këtë pamje

Atifete Jahjaga, ish presidentja e Kosovës, është një figurë mjaft e njohur në Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Stilisti mashkull ngacmon Stresin, reperi i kthehet ashpër

Një nga reperët më të njohur shqiptar është padyshim Stresi. Ai është shumë i komentuar në media për jetën e tij personale...

Ulen rastet e reja me koronavirus, por raportohet bilanc tragjik i viktimave në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se kanë humbur jetën nga koronavirusi 16 qytetarë. 6 qytetarë...

Nuk i thanë asnjë njeriu, martohen në fshehtësi Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita Ismajli janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Dyshja shpeshherë janë zënë, por gjithmonë janë ribashkuar.

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5602 POSTS0 COMMENTS
8799 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...