L.M/ FlashNews.al

7668 POSTS0 COMMENTS

Skandal, polici nga Shkodra i veshur si civil kërcënon gazetarin sepse po filmonte

Një numër i madh protestuesish për ditën e sotme u nisën nga qyteti i Shkodrës për të mbërritur në kryeqytet. Një gazetar lokal Gjon Gjeka...

Qytetarët protestojnë poshtë zyrës së Ramës, si reagon kryeministri

Vijon ditën e sotme protesta e opozitës së bashkuar para Kryeministrisë. Ashtu siç ishte planifikuar, një numër i madh pjesëmarrësish kanë mbërritur në Tiranë. Të gjithë...

Malësorët “pushtojnë” Tiranën në mbështetje të Bashës, qytetarët dalin këndojnë dhe kërcejnë rrugës

Protesta e sotme në kryeqytet sipas Lulzim Bashës do të jetë një ndër më të fuqishmet që janë organizuar deri më sot. Për të...

Adoleshentja me fëmijën në gji plagos kunatin e saj, zbardhet arsyeja

Një ngjarje që i tronditi të gjithë ishte ajo e të enjtes pasdite, ku një adoleshente 18 vjeçare plagosi me thikë kunatin e saj. Ngjarja...

“Nga data 1 qershor do fillojnë të ikin nga puna, nuk ka më tolerime” Edi Rama jep deklaratën e papritur

Dita e sotme për kryeministrin e vendit kaloi në qytetin e Skraparit, ku edhe prezantoi kandidatin për këtë bashki. Përpos kësaj, Edi Rama premtoi një...

Basha është i sigurt për fitoren, bën thirrje për bashkim akoma më të madh

Lulzim Basha nuk i largohet aspak idesë së protestave, madje me bindje të plotë vazhdon të këmbëngulë. Ai poston një video në profilin e tij...

Tragjedi në familje, djaloshi 8 vjeçar godet aksidentalisht me pistoletë vëllain e tij më të vogël

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur në Deçan të Kosovës. Lajmi është publikuar nga vetë zëdhënës i Policisë së Pejës, Driton Rugova. Mësohet se ditën e...

Fshati i lënë në harresë, banorët protestojnë “As për fëmijët që humbën jetën nuk doni t’ia dini”

Fshati Adriatik në Kurbin është përfshirë sot nga një valë protestash. Ku si çështje kryesore është infrastruktura e keqe e kësaj zone. Banorët shprehen...

Djali tenton të vetëvritet, hidhet nga pallati në Unazën e Re Tiranë

Pasditen e sotme një djalë i ri është hedhur nga kati i tretë i një pallati në Unazën e Re Tiranë. Sipas dëshmitarëve, ai është...

Gjenden në pyll qindra kubikë me fara dhe fidanë kanabisi, në ndjekje kryeplaku i fshatit dhe inxhinieri i pyjeve

Një aksion policie ditën e sotme ka realizuar zbulimin dhe prishjen e 140 kubikë  ku ishin kultivuar fara kanabis, si dhe 14 fidanë. Ngjarja mësohet...

TOP AUTHORS

9469 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
22473 POSTS0 COMMENTS
7668 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
407 POSTS0 COMMENTS
14148 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read