Ledion Mema

5788 POSTS0 COMMENTS

Horoskopi ditor, e hënë, 10 qershor 2019.

Dashi Dita e hënë për personat e lindur me shenjën e dashit do të jetë shumë pozitive. Një ndikim mjaft të mirë ka Hëna edhe...

Erion Veliaj ironizon Lulzim Bashën: “Lulin e mbajnë me ilaçe dhe pilula, por nuk do e shpëtojë Meta gjithmonë”

Erion Veliaj, kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës ishte ditën e sotme në Farkë, ku dhe prezantoi planin e tij për katër vitet e...

Skandal në Dibër, Edi Rama në mes të fjalimit ndërpritet nga një qytetar “Rama ik”, reagon ashpër kryeministri

Pasditen e sotme Edi Rama vazhdoi turin e tij në Dibër për të prezantuar kanditadin e këtij qyteti. Teksa po mbante fjalimin, Edi rama u...

E rëndë, vdes fëmija 12-vjeçar në Kukës, mbytet në pishinë

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Një fëmijë 12 vjeçar është mbytur në një pishinë në fshatin Kodër Lumë. Policia ka...

E bujshme, reagojnë ndërkombëtarët “Të pranohet me çdo kusht vendimi i presidentit Meta”

Në një nga situatat më të vështira politike që po kalon vendi ynë, Presidenti Ilir Meta, vendosi dje që të shtyhet për momentin data...

Erion Veliaj ironizon Bashën “Nuk kemi kohë të presim Saliun t’i japë ‘sisë’ dhe të rritet, vazhdojmë përpara”

Tema e ditës për ditën e djeshme ishte anulimi i zgjedhjeve nga ana e Ilir Metës, veprim ky që bëri jehonë jo vetëm në...

Autostrada e Durrësit tërësisht e bllokuar, prej orësh makinat të ngecura në vend

Dita e diel duket që ka nisur me shumë zhurmë dhe aktivitet në autostradën e Durrësit. Një varg i gjatë makinash kanë bllokuar qarkullimin rrugor....

Aksidenti në Vorë, turisti kishte humbur ndjenjat, policët e deklaruan të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore në Vorë, ku janë përfshirë tre makina. Një prej tyre, e cila kishte edhe dëmin më...

Aksident i rëndë në Vorë, tre makina të përfshira

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në Vorë. Tre makina janë përfshirë në aksident. Një person i plagosur ka humbur ndjenjat dhe...

Aksident automobilistik, makina bie në kanal, nënë e bijë të ngecur brenda

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Familja po kthehej nga pushimet në Malin e Zi dhe automjeti humbi drejtimin...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5788 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
9692 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...