Ledion Mema

5602 POSTS0 COMMENTS

Horoskopi për datën 9 qershor 2019

Horoskopi për ditën e dielë, 9 qershor 2019.Parashikimi për punën dhe ndjenjat. Ja çfarë surprizash ju ka ruajtur shenja juaj.DashiPër sa i përket dashurisë,...

Kejsi Tola nuk përmbahet, poston foto provokuese tregon format e reja pas palestrës

Kejsi Tola është munduar gjithmonë të qëndrojë larg mediave dhe vëmendjes së njerëzve, por kësaj here, askush nuk mund të rrinte pa e venë...

Edi Reja, trajneri kombëtares tregon se çfarë nuk shkoi sot

Trajneri i ri i kombëtares, Edi Reja, e nis rrugëtimin e tij me humbje. Sot Kombëtarja e Shqipërisë luajti kundër Islandës dhe humbi me...

Kejsi Tola nuk përmbahet, poston foto provokuese tregon format e reja pas palestrës

Kejsi Tola është munduar gjithmonë të qëndrojë larg mediave dhe vëmendjes së njerëzve, por kësaj here, askush nuk mund të rrinte pa e venë...

Skandal, polici nga Shkodra i veshur si civil kërcënon gazetarin sepse po filmonte

Një numër i madh protestuesish për ditën e sotme u nisën nga qyteti i Shkodrës për të mbërritur në kryeqytet.Një gazetar lokal Gjon Gjeka...

Qytetarët protestojnë poshtë zyrës së Ramës, si reagon kryeministri

Vijon ditën e sotme protesta e opozitës së bashkuar para Kryeministrisë.Ashtu siç ishte planifikuar, një numër i madh pjesëmarrësish kanë mbërritur në Tiranë.Të gjithë...

Malësorët “pushtojnë” Tiranën në mbështetje të Bashës, qytetarët dalin këndojnë dhe kërcejnë rrugës

Protesta e sotme në kryeqytet sipas Lulzim Bashës do të jetë një ndër më të fuqishmet që janë organizuar deri më sot.Për të...

Adoleshentja me fëmijën në gji plagos kunatin e saj, zbardhet arsyeja

Një ngjarje që i tronditi të gjithë ishte ajo e të enjtes pasdite, ku një adoleshente 18 vjeçare plagosi me thikë kunatin e saj.Ngjarja...

“Nga data 1 qershor do fillojnë të ikin nga puna, nuk ka më tolerime” Edi Rama jep deklaratën e papritur

Dita e sotme për kryeministrin e vendit kaloi në qytetin e Skraparit, ku edhe prezantoi kandidatin për këtë bashki.Përpos kësaj, Edi Rama premtoi një...

Basha është i sigurt për fitoren, bën thirrje për bashkim akoma më të madh

Lulzim Basha nuk i largohet aspak idesë së protestave, madje me bindje të plotë vazhdon të këmbëngulë.Ai poston një video në profilin e tij...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5602 POSTS0 COMMENTS
8799 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...