Friday, September 18, 2020

Ledion Mema

4882 POSTS0 COMMENTS

Voltana Ademi shpreh dëshirën për t’i gjuajtur me molotov kryeministrit, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ditën e sotme nga qyteti i Cërrikut në lidhje me deklaratën e Voltana Ademit, ku kjo e fundit është...

Piktura në mes të Tiranës, revoltohen qytetarët: “Është shumë perverse dhe e shpifur”

Së fundmi Tiranës i është përkushtuar një vëmendje e madhe për sa i përket fasadave të pallateve apo edhe të mureve duke pikturuar mbi...

Djaloshi sapo shërohet nga plagët e marrë, tenton të grabisë përsëri, por e pëson më keq

Dy muaj më parë, një 16 vjeçar bashkë me tre miq të tij tentuan të grabisnin një apartament në Monterotondo të Italisë. Por gjërat...

Komisioni Evropian po rishikon çështjen e vizave në BE për shqiptarët, Edi Rama pret i rrethuar nga gratë

Ishte një kërkesë e Hollandës ajo që bëri Komisionin Evropian të rishikojë edhe njëherë çështjen e rikthimit të vizave për shqiptarët. Një delegacion i...

Sali Berisha trondit të gjithë: “Luftë kundër mafies, përgatituni për cunamin, tik tak, tik tak”

Duhen edhe dy ditë për protestën e paralajmëruar nga opozita e bashkuar, por ish kryeministri Sali Berisha ka tronditur të gjithë me deklaratën e...

Pas katër ditësh gjendet trupi i pajetë i së moshuarës, rrëshqiti në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Cermë e Sipërme të Lushnjës. E moshuara rrëshqiti para katër ditëve dhe ra në lumin e...

Ritvan Zykaj i palëkundur në gjykatë, shtyhet seanca për autorin e tetë vrasjeve

Mbetet ende e pa zgjidhur çështja e Ritvan Zykaj, autori i vrasjes së tetë personave në Selenicë.Bëhet me dije se trupa gjykuese vendosi...

Kultivonte kanabis në gota plastike, operacioni i policisë arreston menjëherë autorin në Tiranë

Operacioni i koduar “Lugina” është finalizuar me sukses ditën e sotme ku është bërë e mundur arrestimi në flagrancë i autorit Xh.V., 40 vjeç,...

Përgjimet e Bild, PD: “Edi Rama ka hyrë në mbrojtje të kriminelëve, sepse me anë të tyre e mban pushtetin”

Akuzat e rënda nga ana e Partisë Demokratike sa vijnë edhe shtohen akoma më shumë.Një e tillë vjen kësaj radhe nga ish deputeti...

Zaho i pakënaqur me punën e babit të tij, kryeministrit Rama, “Ai vetëm flet”

Kryeministri i vendit, Edi Rama, vazhdon takimet e tij me qytetarët për fushatën elektorale.Në takimin e fundit, ai ka zgjedhur të ndajë me...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
4882 POSTS0 COMMENTS
7736 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...