Friday, September 18, 2020

Ledion Mema

4882 POSTS0 COMMENTS

Testohen pozitive me COVID-19 mësuesja, edukatorja dhe sanitarja e një kopshti

Sot u shënua dita e tretë nga nisja e shkollës dhe një edukatore, një mësuese dhe një sanitare e një kopshti në Delvinë janë...

Sherr me thika mes dy adoleshentëve, 16 vjeçari në gjendje të rëndë

Një sherr mes 2 adoleshentëve ku ka mbetur i palgosur njëri prej tyre ka ndodhur sot në Pogradec.Pas një konflikti të çastit L.S ka...

144 raste të reja, 65 të shëruar dhe tre viktima nga Covid, dalin shifrat e fundit e koronavirusit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë tha sot se në 24 orët e fundit janë kryer 824 testime prej të cilëve 144 janë konfirmuar si raste të...

Stuhia e fuqishme godet rajonin, Meteoalb tregon si do të ndikojë në Shqipëri, çfarë parashikohet

Meteorologët kanë parashikuar një uragan që do të prekë zonat mesdhetare më 18 shtator. Stuhia tropikale do të sjellë era të forta dhe rrebeshe...

Vrau ish-kunatën në Bathore, arrestohet Agron Tanushi, kush është autori i ngjarjes makabre

Personi në foto është Agron Tanushi, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së ish-kunatës së tij Jetmira Hasani. Ngjarja e rëndë ka...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 16 shtator, 2020

DashiKeni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që...

“Ik të qoftë udha mbarë”, Monika Kryemadhi letër Besa Shahinit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjet statusin e ish-sekretares së PS-së, profesoreshë Edlira Haxhiymerit, për shkarkimin e Besa Shahinit. Ndërsa Profesoreshë Edlira...

“Besa Shahini u pre në besë”, Andi Bushati tregon për “tradhtinë” e Ramës

OPINION nga Andi BushatiKa një detaj të vogël, në pamje të parë të papërfillshëm, që tregon më mirë se gjithçka se përse Rama e...

Tragjedi në Bathore, kunati vret kunatën me armë zjarri, detaje nga krimi i rëndë

Një ngjarje e rëndë brenda familjes raportohet të ketë ndodhur pasdite në Bathore, Tiranë.Sipas policisës, shtetasi A.T, vrau kunatën e tij, shtetasen J.H, me...

Greqia mban peng shqiptarët, shtyn sërish hapjen e kufirit, të mbyllura deri më 30 shtator

Sot është marrë vendimi se Greqia ka vendosur të mbajë të mbyllur kufirin me Shqipërinë.Ambasada Greke në Shqipëri ka njoftuar se kufiri do të...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22474 POSTS0 COMMENTS
4882 POSTS0 COMMENTS
7736 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...